Podrabiane elementy Thommen

Szanowni Klienci,

W związku z coraz częściej pojawiającym się problemem podrabiania oryginalnych komponentów protetycznych Thommen Medical, czujemy się w obowiązku, przypomnieć Państwu, że niezawodność naszych elementów protetycznych, wynikająca ze szwajcarskiej precyzji i niezwykle restrykcyjnych norm jakości pozwala nam na udzielenie dożywotniej gwarancji na implant Inicell® i 10-letniej gwarancji na protetykę.

Gwarancja ma zastosowanie tylko i wyłącznie przy użyciu oryginalnych elementów Thommen Medical AG wyprodukowanych w  Grenchen (Szwajcaria). Nasze oryginalne śruby do łącznika (o anodyzowanej powierzchni w kolorze niebieskim i złotym) dzięki zastosowaniu specjalnego stopu tytanu z aluminium są bardziej elastyczne, nie pękają i gwarantują szczelność połączenia implant-łącznik.

Każde oryginalne opakowanie Thommen Medical posiada naklejki, które należy wklejać do paszportu lub karty technicznej pacjenta, którą technik powinien przekazywać lekarzowi razem z pracą. Indywidualne łączniki Thommen do frezowania CAD/CAM są dodatkowo oznaczone znakiem “GENUINE CONNECTION”.

Coraz częściej dowiadujemy się o złamaniu śruby na końcowym etapie klinicznym (zdj. poniżej), która po naszej wspólnej analizie z lekarzem okazuje się nieoryginalna i podrobiona. Z przykrością stwierdzamy, że lekarze szukający u nas pomocy są często nieświadomi, że technicy używają nieoryginalnych komponentów Thommena.

Wszystkim nam, zależy na jak najwyższej jakości wszystkich prac, bezpieczeństwie pacjenta i jak najlepszej reputacji gabinetu, który polecamy i rekomendujemy. W związku z tym prosimy o zwracanie uwagi czy otrzymują Państwo oryginalne komponenty Thommen Medical.

Z poważaniem

Zespół C. Witt Dental Sp. z o.o.

Wyłączny dystrybutor Thommen Medical w Polsce

WSPÓŁPRACA: